Konferencja Rotary Club Bydgoszcz

15. września o godzinie 18:00 w Hotelu Słoneczny Młyn w Bydgoszczy odbyła się konferencja naukowo-biznesowa pod patronatem Rotary Club Bydgoszcz. Na spotkaniu poświęconemu m.in. trendom w materiałach budowlanych zebrało się około 50 uczestników.

Twoje wsparcie jest istotne

Pomóż w realizacji celów statutowych Stowarzyszenia.
wpłaty

Pierwszy z naszych gości – prof.dr Karol Sikora – opowiedział o najpowszechniejszym materiale budowlanym na świecie, jakim jest oczywiście beton. Czy alternatywą dla betonu może być drewno? Prelegent przedstawił przykłady nowatorskich konstrukcji z drewna, wyjaśniając, jak nowoczesne materiały budowlane mogą sprzyjać zrównoważonemu rozwojowi w przyszłości.

Dywersyfikacja czy koncentracja? Najważniejszy jest
człowiek!

Nasz drugi gość – Cezary Filipowicz, założyciel i CEO ROTA Group – opowiedział, jak wykorzystać synergię organizacji wewnętrznej w czasach trudnych oraz świeżość startupu w okresie prosperity. Przemawiający omówił wiele nurtujących kwestii z dziedziny logistyki, marketingu i ekonomii, poruszając m.in. zagadnienie rebrandingu.

Podczas prezentacji odbyła się zbiórka funduszy na cele charytatywne. Zebrane środki przeznaczono w całości na wsparcie młodych talentów, przede wszystkim poprzez sponsorowanie stypendiów zawodowych i sportowych. Oczywiście fundusze trafią do osób najbardziej potrzebujących – już wkrótce przedstawimy wszystkich beneficjentów.