15. września o godzinie 18:00 w Hotelu Słoneczny Młyn w Bydgoszczy odbyła się Konferencja naukowo-biznesowa pod patronatem Rotary Club Bydgoszcz, która skupiła około 50 uczestników.

Podczas wykładów, pierwszy z naszych gości, przedstawił nowe trendy panujące w materiałach budowlanych, które prowadzą do zrównoważonej przyszłości.
Obecnie najpowszechniejszym materiałem budowlanym na świecie jest beton. Czy można go zastąpić drewnem?

O nowatorskich produktach z drewna konstrukcyjnego i nowych trendach w materiałach budowlanych prowadzących do zrównoważonej przyszłości opowiadał prof. dr. Karol Sikora.

Dywersyfikacja czy koncentracja?
CZŁOWIEK FIRST!
Jak wykorzystać synergię organizacji wewnętrznej w czasach trudnych oraz świeżość startupu w czasach prosperity opowiadał nasz drugi gość, Cezary Filipowicz, założyciel i CEO ROTA Group.

Podczas trwania prezentacji odbyła się zbiórka funduszy na cele charytatywne. Zebrane środki przeznaczone będą w całości na wsparcie młodych talentów wśród dzieci i młodzieży, a w szczególności ufundowanie stypendiów zawodowych i sportowych. Oczywiście, trafią one do osób najbardziej potrzebujących, których przedstawimy już wkrótce.